Detoxikace těla pomocí bylinek

Detoxikační proces představuje odstraňování a odbourávání látek, které do našeho organismu nepatří. Toxické zatížení těla je závažným zdravotním problémem.

Detoxikace těla, Himalaya HerbalsJátra jsou orgánem, který zodpovídá za spoustu metabolických procesů - tvorbu bílkovin a enzymů, tvorbu cholesterolu, ale hlavně zpracování a vylučování škodlivin včetně alkoholu a hormonů žlučovými vývody.

Detoxikace těla s Liv.52

Toxické zatížení a infekční ložiska, která se zde vytvářejí, jsou velmi závažným problémem. V játrech se dokončují metabolické procesy mající začátek ve střevech, odkud veškerá krev proudí přes játra a kde probíhá zpracování živin.

Játra filtrují litr a půl krve za minutu. Pokud k tomuto vyloučení nedojde proto že ve vývodech se hromadí kamínky, toxiny se nevyloučí, v krvi pak kolují hormony a chemické látky. Většina z nás má v játrech spoustu malých kamínků, které se tvoří v žlučových vývodech jater.

Západní medicína rozeznává pouze kameny ve žlučníku a jen ty kontrastní, které se zobrazí na ultrazvuku.

Analýzou lze ale zjistit rozšíření těchto jaterních vývodů, blokovaných nekontrastními kamínky, složenými z vápníkových solí a žlučových barviv, neviditelných na ultrazvuku. Žlučové kameny v játrech narušují procesy jako trávení, vylučování škodlivin z těla a krve.

Liv.52 Himalaya HerbalsUvolněním žlučových vývodů v játrech a žlučníku se okysličí krev a orgány, do buněk se přivádí více živin, škodliviny se vylučují z těla,obnoví se správná funkce jater, žláz. Játra jsou velmi složitým orgánem. Naštěstí mají silnou schopnost regenerace, a tak jsou i po větším poškození schopna obnovy.

Správná funkce jater udržuje rovnováhu a zdraví. Doporučujeme využít síly přípravku Liv.52 od Himalaya Herbals.