VAŠE ZKUŠENOSTI S PRODUKTY

Zkušenosti a recenze zákazníků Himalaya Herbals

Dobrý den,

Himplasii užívám intenzivně 2 roky. Na Srílance jsem onemocněl zástavou moči, byl jsem i zacévkovaný. Užíval jsem 2x2 tablety denně. Po dvou měsících se vše upravilo. Nyní užívám 2x1 tabletu denně. Díky Himplasii je vše v pořádku. P.J.

~Dobrý den,
Liv.52 používám na detox jater. Měl jsem menší problémy s jejich funkcí a s kombinací syrového česneku jsou problémy pryč. Rád vyzkouším další produkty.
S pozdravem Z.


~Dobrý den, 
děkuji, že máte zájem o své klienty. Já jsem to objednala pro manžela . Rumalaya  Forte užívá už dlouhodobě a s velkým úspěchem. Je mu po tom moc dobře. Nebolí ho tolik klouby a myslím si , že i na tu Dnu mu to dělá dobře.
Víte, manžel je takový typ, že neumí říci : " Jo je to dobré a pomáhá to." on jen řekne: "Je to dobrý."
Ty ostatní produkty zatím neužívá.Už jsem to doporučila hodně známým a kamarádům a všichni jsou spokojení. Mám z toho také radost. Přeji Vám hodně úspěchů v prodeji a hodně spokojených zákazníků s pozdravem

  I.R.

 

~ Já jsem z vašími produkty velmi spokojen a zvláště Liv.52, Himplasia, či  přípr.k podpoře ledvin Cystone hodnotím velice kladně a mám to potvrzeno i klinicky, krevní rozbory potvrdily velmi výrazné zlepšení všech hodnot, které dřív byly víc než špatné. Po užívání produktů Himalaya jsou naprosto v normě a zbavil jsem užívání několika medikamentů, které pro mé přežívání byly dříve nezbytné, určitě u vás budu v září objednávat další, včetně to na posílení imunity.

L. K.

 

~Dobrý den,
po velmi těžkém úrazu pravé ruky, kdy jsem 10 dní strávil na JIPce a další tři měsíce na lůžkové části traumatologického centra Ostravské nemocnice a v průběhu 1,5 roku následně prodělal devět operací a bral velkou spoustu různých léků, mi bylo zjištěno, vlivem braní právě těch léků, poškození jater. Jaterní testy byly tak špatné,že mi byla nasazena jaterní dieta a zase nějaké léky, které tentokrát měly vyléčit vliv předcházejících léků, bezvýsledně. Při brouzdání na internetu jsem objevil Vaší firmu a Vaše produkty. Objednal jsem si Liv52 a po pouhém měsíci braní tohoto přípravku jsem z jaterních testů zjistil velké zlepšení. Myslím si, že Váš produkt můžete vesele nabízet dál ať pomůže nejen mně, ale i ostatním Vašim zákazníkům, děkuji
.

M.F.

 

~Dobrý den, s produktem Liv.52, jsem spokojen, protože jsem měl dlouhou dobu problémy s jaterními testy a po užívání 1 měsic před odběrem  krve jsem měl jaterní testy perfektní, i když jsem si občas dal pivo , které mi doktor zakazoval. S pozdravem

L.
 


~Dobrý den, 
na dobrou značku si vždy ráda najdu čas a něčím ji podpořím :-) 
Vše začalo zubní pastou, kterou jsem loni objevila v obchodě INTERSPAR (tím nechci "špáru" dělat reklamu...). Už kdysi mě zaujal její obal a "povídání", následně slevová akce, kdy za cenu jedné byly k dostání dvě. Proč ji nezkusit? Neváhala jsem a koupila. Po vyzkoušení jsem už jinou pastu nekupovala. Pastu jsem doporučila i známým a byli nadšeni. Následně INTERSPAR rozšířil značku Himalaya i na produkty pečující o pleť. Po zkušenosti s pastou jsem vyzkoušela i tyto produkty. Značka Himalaya mě začala zajímat více a vyhledala jsem ji na internetu. Následovalo objednání produktu Liv.52 na očistu jater, který jsem k vánocům rozdala jako prevenci celé rodině.. . A od té doby mě Himalaya provází každý den :-)                                        
LIV.52 - bráno jako prevence k očistě jater, zatím játra v pořádku. Ale všichni, kdo jsme prášky uživali, jsme se shodli, že jako vedlejší efekt přicházel větší pocit hladu. Doporučila bych určitě na podporu nechutenství :-) Což bohužel není můj případ...

Z.H. 

 

 ~S produktem Rumalaya forte jsem spokojená,trpím gonartrozou a artritidou,bolesti skoro žádné a startovací bolest je také mírnější. Jsem moc spokojená, protože nemusím brát prášky proti bolesti. Pěkný den.

E.S.

 

~Dobrý den,
jelikož jsem trpěla vždy na hnisavé angíny a to opravdu velmi akutního stavu a nic jiného než antibiotika mi nepomohlo, rozhodla jsem se užívat Septilin od Himalaya. Musím říci, že během tříměsíčního užívání tohoto přípravku, jsem neměla ani náznak na angínu ani na jakékoli virové onemocnění, a to navíc v zimních měsících. Septilin tedy mohu jen doporučit.

P.

 

~Můj partner bere od října jednu až dvě tablety Septilinu denně a celou zimu zvládl bez rýmy, která ho často trápila. I bolestivosti v krku se zbavil. Dříve stále používal různé nosní kapky, které stejně moc nepomáhaly. Je rád, že konečně nemá červený odřený nos.

A.K.

 

~Dobrý den, děkuji Vám za laskavost. Užívala jsem tenkrát ještě kromě, Cystone i Brahmi. Můj partner tehdy na manažerské pozici, kde byl stres na denním pořádku a psychika dostávala zabrat, bral ASHVAGANDHA  Tak jak vidíte, zkušenosti máme a o to větší mám radost, že můžu tyto produkty získat na našem trhu. Přeji, ať se Vám daří a máte samé dobré ohlasy. Za sebe vřelé díky.                                                 

J.V.

 

 

~Himalájské produkty mi byly doporučeny vynikajícím léčitelem ze Srí Lanky. Důvod, pro který jsem se na něj obrátila byl 3letý syn, který trpěl dle lékařů astmatem (ale já věděla, že astma nemá). Tento léčitel dítě několikrát léčil (víceméně úspěšně) a doporučil jako podpůrný prostředek produkty Himalaya, jmenovitě Septilin a Mentat. Od té doby jej mám neustále doma a při sebemenším náznaku kašle tohoto dítěte, okamžitě podávám (podávám s přestávkami klidně celou zimu). A podávám právě tuto kombinaci Mentat a Septilin (Septilin zaručuje vše to, co máte na stránkách a Mentat podporuje mozek a hlavně bych ho doporučila citlivějším lidem, které často trápí vztahovačný stres, na uklidnění před spaním pro ty, kdo májí poruchu spánku jakéhokoliv druhu).

L.R.

Jsem velmi spokojena s výrobky Himalaya Herbal. Celá rodina máme rádi zubní pasty. Každý den něco "zobeme" . Nyní v zimě hlavně Septilin na  kašel a nachlazení i jako prevence. Osvědčil se nám i při teplotě a pokud se o někoho něco pokouší, tak zvedneme dávku. Výborně se k němu hodí Koflet na bolení v krku. Máme nejraději zázvorový. Syn studuje VŠ a tak užívá na stres Ashvagandhu. Protože všichni sportují, tak prevntivně užívají Rumalaya forte na klouby. Pak často slyším: " mami,  kde máš tu super mastičku". Hlavně, když se někdo poraní.  Tím myslí Rumalaya gel. Je prohřívací a výborný na všechny klouby a vazy i na záda a když bolí za krkem. Já užívám jednou za čas Asparagus nyní na cévy a lymfu Gotu-Kolu.

A.S.

 

Napište nám Vaše zkušenosti (recenze) s výrobky Himalaya Herbals. Rádi je zveřejníme na našem webu.