Příroda a vaše zdraví

Je přirozené, že chceme pro své zdraví to nejlepší. Po zimě býváme zaneseni nejrůznějšími škodlivinami, které náš organizmus zatěžují toxikací. Vánoční svátky a Silvestr byly také pro mnohé spíše svátkem přejídání. Toxiny jsme tak získali z nezdravých potravin jako jsou smažená jídla, mnoho soli, cukru, cigaret, kávy a alkoholu.

Přijmeme-li více přírodních látek na úkor chemických, uděláme pro tělo velmi mnoho. Vnitřní očista těla od toxinů a jiných látek, které se nám v těle hromadí, nastartujeme řadu změn. Budeme mít více energie, upravíme svoji váhu, zlepšíme trávení, zbavíme se spousty chronických potíží, omládneme a hlavně se nám zlepší nálada.

Ajurvédské byliny pro očistu těla

Liv.52Příroda má pro nás velké zdroje léčivých prostředků. Příkladem jsou ajurvédské byliny rostoucí v horských oblastech Himalájí. Těmto zdravým bylinám se již po celá tisíciletí připisuje léčivá moc při mnoha zdravotních potíží. Jsou zpracovány dle starých ajurvédských receptur v různých kombinacích.

Například vhodným přípravkem pro detoxikaci je Himalaya Liv.52, který chrání játra, má na ně pozitivní vliv a odstraňuje toxiny z těla.Harmonizuje tělesné funkce, podporuje látkovou výměnu a při pravidelném používání příznivě působí na náš celkový zdravotní stav